Kies uw sparingen
Glas Boren
Met deze bewerking kunnen we gaten (sparingen) in het glas maken. Dit wordt dubbelzijdig gedaan hetgeen wil zeggen dat zowel van boven als van onderen wordt geboord. Vanaf de bovenzijde wordt tot 50% geboord, terwijl dit vanaf de onderzijde tot 60% wordt gedaan, waardoor een mooi afgewerkt boorgat ontstaat.
Gaten in glas boren zonder scherpe rand
Door middel van een conische nabewerking kan er nog een schuine zijde aan het boorgat worden gefreesd zodat de randen van het boorgat niet scherp zijn.
Gaten in glas frezen
Op geavanceerde CNC-machines kunnen wij allerlei vormen en uitsparingen in een glasplaat laten frezen.
Overig sparingen in glas
- Grote platen om zelf te snijden (vrije maten) op aanvraag
- Evt. prijzen voor bewerkingen (b.v. slijpen, modellen e.d) zijn op aanvraag
- Prijs is inclusief verwijderingsbijdrage (€ 0,50 per ruit)
- Minimaal te berekenen oppervlakte is 0,5m2 per ruit
- Prijzen gelden tot 3 m2
- Inclusief verplichte transportverzekering (1,5%) bij bezorging
Gaten in glas offerte
Indien u uw glas bewerkt wilt hebben kunt u ons een mail sturen met daarin uw wensen. Stuur een email met de gewenste maten, aantallen en afleveradres naar info@glasdiscount.nl en wij sturen u geheel vrijblijvend een offerte toe.
Schets waar de sparingen moeten komen
Indien u sparingen in het glas wilt hebben dan verzoeken wij u vriendelijk om ook een schets naar Info@glasdiscount.nl te sturen. Deze schets geeft ons inzicht waar u de sparingen in het glas wilt hebben.
SKU | 1100 |